پێناس

ناوی یەکەم
Luis
پاشناو
Argudo
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-12-95
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
New York City
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
68 کگ
Luis Argudo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 701 20 7 13 6 17 0 0 0 0
گشتیی 701 20 7 13 6 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 12/11/18 MLS نیویۆرک رب. 3 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 0 نیویۆرک رب. بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 3 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS دالاس 0 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 New York City بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS Atlanta United 3 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS New York City 2 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 4 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 MLS Los Angeles FC 2 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/06/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 0 - 2 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 1 نیویۆرک رب. بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC کۆڵۆمبۆس کریو P 2 - 2 P شیگاکۆ فایەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 3 تۆرۆنتۆ ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/05/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 0 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 MLS نیو ئینگلاند 0 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/03/18 Dynamo Columbus نەزانراو
01/01/18 Dynamo Nemeziz خواستن

خولە گرنگەکان

کۆڵۆمبۆس کریو پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
25
23
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
24
23
28
28
20
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
35
22
31
24
34
30
21
29
22
21
25
هێرشبەران
تەمەن
30
26
27
ڕاهێنەر
تەمەن
45
41