پێناس

ناوی یەکەم
Jean Hebert
پاشناو
de Freitas
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
São Paulo
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
67 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Jean Hebert de Freitas

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئاڤای CA1 61 3 0 3 0 5 0 0 0 0
2018 ئاڤای SEB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ئاڤای خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 PSTC SED 339 6 4 2 3 2 1 1 0 0
گشتیی 400 9 4 5 3 7 1 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 09/03/18 CA1 ئاڤای 0 - 1 Hercílio Luz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 CA1 Joinville 0 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CA1 ئاڤای 3 - 2 Internacional SC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CA1 ئاڤای 2 - 1 Joinville بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 CA1 Internacional SC 1 - 0 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 SED PSTC 0 - 1 Metropolitano بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/06/17 SED ئیتوانۆ 0 - 0 PSTC زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/06/17 SED ئی سی ساو خۆزێ 4 - 0 PSTC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/06/17 SED PSTC 1 - 3 ئی سی ساو خۆزێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 SED PSTC 2 - 1 ئیتوانۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 SED Metropolitano 1 - 0 PSTC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
10/08/17 PSTC Avaí نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئاڤای پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
37
27
20
36
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
34
24
19
29
35
28
26
26
21
20
21
28
20
25
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
21
23
25
19
20
37
22
18
21
32
19
25
18
25
29
هێرشبەران
تەمەن
34
30
29
21
21
25
25
28
21
26
ڕاهێنەر
تەمەن
70