یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/09/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 0 نیوکاسڵ یونایتد x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1 - 0 بێرنلی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 1 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 EPL واتفۆرد 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 1 ساوسامپتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 EPL فوڵهام 4 - 2 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 2 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 EPL مانچێستەر ستی 6 - 1 هەدەرفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 EPL ئێڤەرتۆن 2 - 1 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 EPL ئاڕسێناڵ 0 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 لێیستەر ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 1 مانچێستەر ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 EPL سوانزی ستی 0 - 1 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 EPL ئاڕسێناڵ 5 - 0 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 ستۆک ستی x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 CHA میلواڵ 0 - 3 فوڵهام x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 3 - 2 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 2 ساوسامپتۆن x3 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 EPL چێڵسی 1 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان