یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 1 مانچێستەر ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 EPL سوانزی ستی 0 - 1 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 EPL ئاڕسێناڵ 5 - 0 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 ستۆک ستی x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 CHA میلواڵ 0 - 3 فوڵهام x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 3 - 2 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 2 ساوسامپتۆن x3 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 EPL چێڵسی 1 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 2 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EPL ستۆک ستی 0 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 3 - 0 ساوسامپتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 0 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 EPL ئاڕسێناڵ 0 - 3 مانچێستەر ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 چێڵسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 FAC چێڵسی 4 - 0 هاڵ ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL سوانزی ستی 1 - 0 بێرنلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 FAC سوانزی ستی 8 - 1 نۆتس کاونتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 1 - 1 نیوکاسڵ یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 مانچێستەر یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL وێست هام یونایتد 1 - 1 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان