پێناس

ناوی یەکەم
Federico
پاشناو
Valietti
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-01-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Federico Valietti

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 20/02/18 UYL Manchester City U19 P 1 - 1 P Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 UYL Internazionale U19 P 3 - 3 P Spartak Moskva U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 UYL Esbjerg U19 0 - 6 Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Internazionale U19 4 - 1 Esbjerg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UYL Dynamo Kyiv U19 0 - 3 Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 UYL Internazionale U19 2 - 2 Dynamo Kyiv U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 ICC چێڵسی 1 - 2 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/07/17 ICC بایێرن میونیش 0 - 2 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/07/17 ICC ئینتەر میلان 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 CLF شاڵکە 1 - 1 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 CLF ئینتەر میلان 2 - 1 Wattens بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Youth Viareggio Cup پاڵەوان 1x 2018
یانە ناوخۆییەکان
Campionato Primavera 1 پاڵەوان 1x 2017/2018
Super Cup Primavera پاڵەوان 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Inter Genoa 7.5 ملیۆن یۆرۆ

خولە گرنگەکان