پێناس

ناوی یەکەم
Caio Emerson
پاشناو
Pereira Marques da Silva
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-02-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Sete Lagoas
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
168 سم
کێش
64 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Caio Emerson Pereira Marques da Silva

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Granada II SEB 939 19 10 9 9 9 3 4 1 0
2017/2018 Granada II SEB 201 8 1 7 1 10 0 1 0 0
گشتیی 1140 27 11 16 10 19 3 5 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/02/19 SEB Granada II 0 - 0 مالەگا II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SEB ئەلمێریا 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEB Granada II 0 - 1 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 3 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 SEB Granada II 0 - 2 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 SEB Granada II 0 - 1 دۆن بێنیتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEB ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا 2 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEB لینێنس 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEB Granada II 4 - 1 تالاڤێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEB Granada II 1 - 1 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEB El Ejido 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEB Granada II 0 - 3 UD Ibiza بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEB Granada II 0 - 2 باداخۆز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SEB ڤییانۆڤێنسی 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 SEB Granada II 0 - 0 ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SEB سێڤییا II 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Corinthians Granada نەزانراو

خولە گرنگەکان