پێناس

ناوی یەکەم
Fabian
پاشناو
Schäll
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-09-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Fabian Schäll

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Eichstätt REG 563 18 5 13 5 17 3 4 0 0
2017/2018 Eichstätt REG 2318 29 28 1 17 1 1 6 1 0
گشتیی 2881 47 33 14 22 18 4 10 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 REG نورنبێرگ II 2 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 REG Eichstätt 2 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/05/19 REG هێیمستیتن 3 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 REG Eichstätt 2 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 REG Eichstätt 2 - 1 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 3 - 4 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 REG Augsburg II 2 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 REG Eichstätt 5 - 0 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG Eichstätt 0 - 3 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG Pipinsried 1 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 REG بایێرن میونشن II 0 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG Eichstätt 3 - 1 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 REG مێمینگێن 0 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG Eichstätt 4 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG بوخباخ 2 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Eichstätt پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
31
21
بەرگریکاران
تەمەن
25
21
19
21
27
32
24
22
33
22
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
22
23
22
28
21
هێرشبەران
تەمەن
30
32
21
26
25
ڕاهێنەر
تەمەن
43