پێناس

ناوی یەکەم
Fabian
پاشناو
Schäll
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-09-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Fabian Schäll

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Eichstätt REG 231 10 2 8 3 11 1 2 0 0
2017/2018 Eichstätt REG 2318 29 28 1 17 1 1 6 1 0
گشتیی 2549 39 30 9 20 12 2 8 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 01/12/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG Eichstätt 0 - 3 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG Pipinsried 1 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 REG بایێرن میونشن II 0 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG Eichstätt 3 - 1 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 REG مێمینگێن 0 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG Eichstätt 4 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG بوخباخ 2 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG Eichstätt 3 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 2 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG بایرێوس 0 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 Eichstätt زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG ١٨٦٠ میونیش 5 - 0 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG Eichstätt 4 - 0 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 2 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG Eichstätt 3 - 1 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Eichstätt پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
26
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
24
20
19
20
27
32
23
22
32
22
24
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
21
23
21
28
21
هێرشبەران
تەمەن
30
31
25
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43