پێناس

ناوی یەکەم
Tom
پاشناو
Zimmerschied
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Tom Zimmerschied

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Garching REG 1131 18 14 4 13 4 2 3 0 0
2017/2018 Garching REG 677 16 7 9 6 24 2 3 0 0
گشتیی 1808 34 21 13 19 28 4 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 03/11/18 REG Garching 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG Garching 1 - 3 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG Augsburg II 1 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG Garching 0 - 0 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG Garching 0 - 0 نورنبێرگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG بایرێوس 0 - 0 Garching زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG Garching 2 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ئیلەرتیسن 4 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 REG Garching 2 - 0 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG Garching 1 - 3 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 REG Garching 3 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG Garching 1 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG هێیمستیتن 3 - 4 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/07/18 REG Garching 1 - 2 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/07/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 3 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Garching پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
19
22
21
24
26
22
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
25
31
25
23
20
27
19
20
هێرشبەران
تەمەن
26
19
27
22
ڕاهێنەر
تەمەن
45