پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Olschewski
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-01-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
179 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Tim Olschewski

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سێلیجینپۆرتن OBE ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 سێلیجینپۆرتن REG 2870 32 32 0 1 0 1 5 0 0
گشتیی 2870 32 32 0 1 0 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG بایێرن میونشن II 3 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG Pipinsried 0 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 0 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 Eichstätt زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 5 - 0 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG سێلیجینپۆرتن 1 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 4 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 REG ١٨٦٠ میونیش 3 - 0 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 مێمینگێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG بایرێوس 3 - 0 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG سێلیجینپۆرتن 2 - 2 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG Augsburg II 2 - 2 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG سێلیجینپۆرتن 3 - 0 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG Eichstätt 0 - 0 سێلیجینپۆرتن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

سێلیجینپۆرتن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
40
21
بەرگریکاران
تەمەن
22
24
26
20
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
23
19
23
24
هێرشبەران
تەمەن
25
23
21
22
21
29
26
31
ڕاهێنەر
تەمەن
49