پێناس

ناوی یەکەم
Vincent
پاشناو
Waigand
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-04-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
183 سم
Vincent Waigand

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 شڤاینفورت REG 32 3 0 3 0 21 0 0 0 0
گشتیی 32 3 0 3 0 21 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 25/11/17 REG Augsburg II 1 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG شڤاینفورت 1 - 2 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG Eichstätt 3 - 0 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/11/17 REG شڤاینفورت 3 - 0 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG Unterföhring 1 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG شڤاینفورت 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB شڤاینفورت 0 - 4 ئینتراخت فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 REG شڤاینفورت 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG شڤاینفورت 0 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG سێلیجینپۆرتن 1 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG ١٨٦٠ میونیش 3 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 REG شڤاینفورت 3 - 1 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 REG شڤاینفورت 1 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 2 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 REG شڤاینفورت 1 - 0 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 0 - 0 شڤاینفورت زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 REG شڤاینفورت 3 - 1 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 REG بایرێوس 3 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

شڤاینفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
21
بەرگریکاران
تەمەن
19
26
29
19
25
25
23
23
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
22
22
28
24
26
22
24
21
22
26
هێرشبەران
تەمەن
27
33
24
ڕاهێنەر
تەمەن
47