پێناس

ناوی یەکەم
Vincent
پاشناو
Waigand
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-04-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
183 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Vincent Waigand

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شڤاینفورت REG 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 شڤاینفورت REG 223 8 2 6 2 33 0 0 0 0
گشتیی 223 8 2 6 2 34 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 13/07/18 REG شڤاینفورت 3 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG شڤاینفورت 7 - 2 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Garching 2 - 4 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 REG شڤاینفورت 7 - 3 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 REG ئیلەرتیسن 2 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG شڤاینفورت 1 - 3 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 REG Schalding-Heining 1 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 REG شڤاینفورت 0 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 REG بوخباخ 1 - 0 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG شڤاینفورت 2 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG مێمینگێن 3 - 4 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 REG شڤاینفورت 1 - 1 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG Augsburg II 1 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG شڤاینفورت 1 - 2 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG Eichstätt 3 - 0 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Bayern پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

شڤاینفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
22
بەرگریکاران
تەمەن
30
30
22
25
29
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
23
23
28
25
26
25
19
22
23
هێرشبەران
تەمەن
28
34
21
24
ڕاهێنەر
تەمەن
40