پێناس

ناوی یەکەم
Massimo
پاشناو
Carollo
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Massimo Carollo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 پیاچێنزا SEC 0 1 0 1 0 17 0 0 0 0
گشتیی 0 1 0 1 0 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 30/12/17 SEC کینیۆ 1 - 0 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 SEC پیاچێنزا 0 - 1 مۆنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/12/17 SEC لیڤۆرنۆ 2 - 2 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 SEC پیاچێنزا 3 - 2 ئالێساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 SEC پیستۆیێزی 2 - 1 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 SEC پیاچێنزا 1 - 1 کارایێسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 SEC Giana Erminio 4 - 3 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEC پراتۆ 1 - 4 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 SEC پیاچێنزا 0 - 0 پیزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 SEC پیاچێنزا 0 - 1 Viterbese Castrense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 SEC پۆنتیدێرا 3 - 0 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/10/17 SEC پیاچێنزا 3 - 0 Gavorrano بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 SEC لوکێزی 0 - 1 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 SEC پیاچێنزا 2 - 1 Arzachena بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SEC پیاچێنزا 2 - 1 ئارێزۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 SEC پیاچێنزا 0 - 1 کینیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 SEC مۆنزا 2 - 0 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 COI کرۆتۆن 2 - 1 پیاچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان