پێناس

ناوی یەکەم
Jaka
پاشناو
Bijol
وڵات
سلۆڤێنیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
شوێنی لە دایکبوون
Vuzenica
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
79 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Jaka Bijol

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سسکا مۆسکۆ خپی 753 13 8 5 3 8 0 3 0 0
2017/2018 ڕودار 1.S 2596 30 30 0 5 0 3 10 0 0
گشتیی 3349 43 38 5 8 8 3 13 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 12/12/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 0 - 3 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 1 یێنیسێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL ڕۆستۆڤ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڤیکتۆریا پلزێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PRL تێرێک گرۆزنی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/11/18 NAT بولگاریا 1 - 1 سلۆڤێنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/11/18 NAT سلۆڤێنیا 1 - 1 نۆرویج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 0 زینیت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 NAT سلۆڤێنیا 1 - 1 قوبرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 NAT نۆرویج 1 - 0 سلۆڤێنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 0 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL Orenburg 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 UCL ڤیکتۆریا پلزێن 2 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پاڵەوان 1x 2018/2019
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Istria Winter Cup پلەی دووەم 1x 2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
22/06/18 Rudar CSKA نەزانراو

خولە گرنگەکان