پێناس

ناوی یەکەم
Julian
پاشناو
Kügel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-03-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
189 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Julian Kügel

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Eichstätt REG 853 17 9 8 5 8 4 2 0 0
2017/2018 Eichstätt REG 1467 28 14 14 6 17 2 8 0 0
گشتیی 2320 45 23 22 11 25 6 10 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/11/18 REG Pipinsried 1 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 REG بایێرن میونشن II 0 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG Eichstätt 3 - 1 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG Eichstätt 1 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG شڤاینفورت 3 - 0 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG Eichstätt 1 - 1 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 REG مێمینگێن 0 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG Eichstätt 4 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG بوخباخ 2 - 3 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG Eichstätt 3 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 2 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG بایرێوس 0 - 2 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG Eichstätt 0 - 0 Schalding-Heining زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 REG Eichstätt 1 - 5 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Eichstätt 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Eichstätt پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
26
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
24
20
19
20
27
32
23
22
32
22
24
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
21
23
21
28
21
هێرشبەران
تەمەن
30
31
25
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43