پێناس

ناوی یەکەم
Vladimir
پاشناو
Skotarenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-03-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
75 کگ
Vladimir Skotarenko

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Veres Rivne DRL 145 3 1 2 0 0 0 0 0 0
2017/2018 Veres خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2017/2018 لڤیڤ DRL 205 4 3 1 2 0 0 0 0 0
گشتیی 350 7 4 3 2 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/08/18 DRL Nyva Vinnytsya 0 - 0 Veres Rivne زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 DRL Veres Rivne 0 - 1 Polessya بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 DRL Veres Rivne 0 - 1 Podillya Khmelnytskyi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CUP Veres Rivne P 1 - 1 P Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 PRL شاختار دۆنێستک 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL Veres 0 - 0 ڤۆرسکلا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 PRL زۆریا 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP شاختار دۆنێستک 4 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP Ahrobiznes Volochysk E 1 - 2 E Veres زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 DRL لڤیڤ 1 - 1 Nyva Vinnytsya بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 DRL Polessya 0 - 3 لڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 DRL لڤیڤ 4 - 0 Podillya Khmelnytskyi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 CUP لڤیڤ 3 - 0 ڤۆلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 DRL لڤیڤ 4 - 3 Bukovyna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 CUP لڤیڤ 2 - 0 Kremin' بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Veres Veres Rivne بێ بەرامبەر
01/09/17 Lviv Veres نەزانراو

خولە گرنگەکان

Veres Rivne پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
21
بەرگریکاران
تەمەن
24
23
27
29
26
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
25
26
29
23
25
19
25
19
22
هێرشبەران
تەمەن
23
24
19
22
21
25
21
ڕاهێنەر
تەمەن
35