پێناس

ناوی یەکەم
Christoph
پاشناو
Ehlich
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Christoph Ehlich

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئونتەرهاچین 3.L 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
2017/2018 ئونتەرهاچین 3.L 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 30/11/18 3.L ئونتەرهاچین 5 - 0 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 3.L زویکاو 2 - 2 ئونتەرهاچین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 0 کارڵسروهەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 1 ئونتەرهاچین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 3.L ئونتەرهاچین 1 - 1 پرێوسێن مونستەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئونتەرهاچین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Unterhaching U19 1 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Eintracht Frankfur… 3 - 2 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 19B Unterhaching U19 0 - 1 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 19B Karlsruher SC U19 3 - 1 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 19B Unterhaching U19 0 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 19B Unterhaching U19 2 - 4 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 19B Unterhaching U19 2 - 2 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 19B Wehen Wiesbaden U19 1 - 1 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 19B Unterhaching U19 2 - 2 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 19B Augsburg U19 4 - 1 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 19B Hoffenheim U19 4 - 1 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 19B Heidenheim U19 0 - 0 Unterhaching U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئونتەرهاچین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
39
29
18
بەرگریکاران
تەمەن
23
26
27
21
23
28
28
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
24
20
22
21
29
18
21
30
هێرشبەران
تەمەن
28
19
30
19
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
49