پێناس

ناوی یەکەم
Mathias Eriksen
پاشناو
Ranmark
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-10-95
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
194 سم
کێش
86 کگ
Mathias Eriksen Ranmark

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 مۆڵ خپی 90 1 1 0 0 17 0 0 0 0
2017 مۆڵ خپی 28 1 0 1 0 13 0 0 0 0
گشتیی 118 2 1 1 0 30 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/08/18 ELI مۆڵ 5 - 1 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL هیبێرنیان 0 - 0 مۆڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 ELI لیلێستروم 2 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL لاچی 0 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL مۆڵ 3 - 0 لاچی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL مۆڵ 5 - 1 گلێناڤۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 UEL گلێناڤۆن 2 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI مۆڵ 5 - 1 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI بران 0 - 4 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/06/18 ELI مۆڵ 3 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 ELI Kristiansund 1 - 0 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 ELI مۆڵ 3 - 1 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI رانهێین 3 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 ELI مۆڵ 2 - 0 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 ELI مۆڵ 1 - 2 بۆدو / گلیمت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 ELI سارپسبۆرگ 2 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ELI مۆڵ 0 - 1 ئۆد گرێنلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 ELI ڤالێرێنگا 0 - 0 مۆڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی نۆرویج پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان

مۆڵ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
25
22
18
بەرگریکاران
تەمەن
30
26
19
24
24
25
22
23
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
18
23
25
23
27
23
28
هێرشبەران
تەمەن
20
29
27
24
18
25
35
ڕاهێنەر
تەمەن
45