پێناس

ناوی یەکەم
Mathias Eriksen
پاشناو
Ranmark
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-10-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
194 سم
کێش
86 کگ
Mathias Eriksen Ranmark

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 مۆڵ خپی 90 1 1 0 0 25 0 0 0 0
2017 مۆڵ خپی 28 1 0 1 0 13 0 0 0 0
گشتیی 118 2 1 1 0 38 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 20/10/18 ELI مۆڵ 2 - 2 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 ELI بۆدو / گلیمت 0 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ELI مۆڵ 1 - 0 ڕۆزێنبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ELI سترومسگۆدێست 1 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 ELI مۆڵ 3 - 2 Kristiansund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 ELI ئۆد گرێنلاند 1 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ELI مۆڵ 2 - 3 رانهێین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ELI ستابیک 3 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL مۆڵ 3 - 0 هیبێرنیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI مۆڵ 5 - 1 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL هیبێرنیان 0 - 0 مۆڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 ELI لیلێستروم 2 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL لاچی 0 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL مۆڵ 3 - 0 لاچی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL مۆڵ 5 - 1 گلێناڤۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 UEL گلێناڤۆن 2 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI مۆڵ 5 - 1 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI بران 0 - 4 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی نۆرویج پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان

مۆڵ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
25
23
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
30
26
19
24
25
22
24
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
23
25
23
27
28
هێرشبەران
تەمەن
20
27
24
19
18
25
35
ڕاهێنەر
تەمەن
45