پێناس

ناوی یەکەم
Marlon Leon
پاشناو
Stannis
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-12-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
177 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Marlon Leon Stannis

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینتراخت نۆرد… REG ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 ئینتراخت نۆرد… REG 256 8 2 6 2 14 0 1 0 0
گشتیی 256 8 2 6 2 14 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/05/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 4 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 REG ئینتراخت نۆردیستید 0 - 4 درۆچتیرسین/ئاسیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Jeddeloh 2 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 2 بۆروسیا هیڵدیشێیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 1 - 3 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG Eutiner SV 1 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 REG لوبێک 3 - 0 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 4 - 0 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 0 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG Weiche Flensburg 2 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 1 - 1 ئێنتراخت بڕاونشویگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 REG ئاڵتۆنا ٩٣ 0 - 3 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 1 - 0 شوارز-ڤیب رێهدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 REG ئۆلدێنبورگ 2 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینتراخت نۆردیستید پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
33
22
بەرگریکاران
تەمەن
23
21
23
27
29
23
20
32
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
25
27
26
26
30
23
هێرشبەران
تەمەن
27
19
27
29
ڕاهێنەر
تەمەن