پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Bremer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-06-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Braunschweig
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
196 سم
پێی یارییکردن
Both
Tobias Bremer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Lupo-Martini REG 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0
2017/2018 بۆروسیا هیڵدیشێیم REG 90 1 1 0 0 33 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 53 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 REG Lupo-Martini 0 - 3 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG Lupo-Martini 2 - 3 Jeddeloh بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 REG ئۆلدێنبورگ 3 - 1 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 REG Lupo-Martini 2 - 2 Weiche Flensburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 REG Lupo-Martini 2 - 0 هاڤێلسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 1 - 1 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 REG Lupo-Martini 0 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 3 - 1 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 REG Lupo-Martini 2 - 3 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 REG ئۆڵدینبێرگ 1 - 0 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG Lupo-Martini 0 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 1 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 REG Lupo-Martini 2 - 0 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG هانۆڤێر ٩٦ II 1 - 0 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG Lupo-Martini 0 - 1 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG لوبێک 2 - 0 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 REG Jeddeloh 1 - 1 Lupo-Martini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 REG Lupo-Martini 3 - 0 ئۆلدێنبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Lupo-Martini پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
26
26
بەرگریکاران
تەمەن
22
20
23
23
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
27
25
25
26
20
24
20
30
25
30
28
23
هێرشبەران
تەمەن
20
22
20
26
23
29
ڕاهێنەر
تەمەن
35
59