پێناس

ناوی یەکەم
Kouami Eden
پاشناو
Raoul Dalmeida
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-06-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Kouami Eden Raoul Dalmeida

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فرانکفورت REG 226 9 1 8 1 13 0 1 0 0
گشتیی 226 9 1 8 1 13 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 REG فرانکفورت 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG فرانکفورت 2 - 0 Röchling Völklingen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG فرانکفورت 4 - 1 حەسەن کاسێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG یولم 2 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 REG فرانکفورت 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 1 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 REG فرانکفورت 1 - 0 کۆبلێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 6 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 REG فرانکفورت 1 - 2 ۆرماتیا ۆڕمس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 REG ماینز ٠٥ II 3 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان