پێناس

ناوی یەکەم
Manassé
پاشناو
Eshele
وڵات
کۆماری دیمۆکراتی کۆنگۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-12-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری دیمۆکراتی کۆنگۆ
شوێنی لە دایکبوون
Kisangani
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
188 سم
پێی یارییکردن
Both
Manassé Eshele

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فرانکفورت REG 599 19 5 14 1 27 3 4 0 0
گشتیی 599 19 5 14 1 27 3 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/04/18 REG حەسەن کاسێل 2 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG فرانکفورت 0 - 3 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG TSV Steinbach 1 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 REG فرانکفورت 2 - 0 هۆڤێنهایم II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG Schott Mainz 0 - 4 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/03/18 REG فرانکفورت 1 - 3 کیکەرز ئۆفێنباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 REG شتوتگارت II 1 - 6 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 REG فرانکفورت 0 - 3 ساربورکێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 0 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 REG فرانکفورت 2 - 1 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 REG کۆبلێنز 0 - 4 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 REG فرانکفورت 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 REG فرانکفورت 1 - 1 ماینز ٠٥ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG فرانکفورت 2 - 0 Röchling Völklingen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 FSV Frankfurt Darmstadt 98 نەزانراو

خولە گرنگەکان

فرانکفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
23
26
24
34
28
19
24
25
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
21
19
23
20
25
23
20
هێرشبەران
تەمەن
19
24
29
19
ڕاهێنەر
تەمەن
51