پێناس

ناوی یەکەم
Orest
پاشناو
Lebedenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
63 کگ
Orest Lebedenko

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 کارپاتی خپی 1077 13 12 1 1 4 0 2 0 0
2017/2018 کارپاتی خپی 749 10 7 3 1 18 1 3 0 0
گشتیی 1826 23 19 4 2 22 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 PRL کارپاتی 0 - 4 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PRL کارپاتی 0 - 2 Desna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 PRL زۆریا 2 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL Olimpik Donetsk 1 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP Cherkashchyna-Akad… 0 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 5 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 PRL ئۆلیکساندریا 2 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL کارپاتی 1 - 6 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 CUP Sumy 0 - 3 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL کارپاتی 0 - 1 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 PRL دینامۆ کیێڤ 0 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL کارپاتی 1 - 2 ئاڕسیناڵ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL Desna 2 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 PRL کارپاتی 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL کارپاتی 2 - 2 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL کارپاتی 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 PRL کارپاتی 0 - 2 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

کارپاتی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
24
23
25
بەرگریکاران
تەمەن
25
33
34
23
18
20
26
24
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
28
30
22
22
25
20
21
هێرشبەران
تەمەن
22
19
20
23
20
21
17
24
ڕاهێنەر
تەمەن
45