پێناس

ناوی یەکەم
Orest
پاشناو
Lebedenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی لە دایکبوون
Lviv
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
63 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Orest Lebedenko

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لوگۆ خپد 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2018/2019 کارپاتی خپی 1077 13 12 1 1 4 0 2 0 0
2017/2018 کارپاتی خپی 749 10 7 3 1 18 1 3 0 0
گشتیی 1826 23 19 4 2 23 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 19/05/19 SED لوگۆ 1 - 0 دێپۆرتیڤۆ لا کۆرونا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL کارپاتی 0 - 4 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PRL کارپاتی 0 - 2 Desna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 PRL زۆریا 2 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL Olimpik Donetsk 1 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP Cherkashchyna-Akad… 0 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 5 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 PRL ئۆلیکساندریا 2 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL کارپاتی 1 - 6 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 CUP Sumy 0 - 3 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL کارپاتی 0 - 1 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 PRL دینامۆ کیێڤ 0 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL کارپاتی 1 - 2 ئاڕسیناڵ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL Desna 2 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 PRL کارپاتی 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL کارپاتی 2 - 2 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL کارپاتی 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/01/19 Karpaty Lugo نەزانراو

خولە گرنگەکان

لوگۆ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
31
26
بەرگریکاران
تەمەن
26
20
25
22
30
32
23
21
26
25
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
28
23
31
23
27
34
22
21
22
36
هێرشبەران
تەمەن
32
20
21
28
21
22
ڕاهێنەر
تەمەن
47