پێناس

ناوی یەکەم
Orest
پاشناو
Lebedenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
63 کگ
Orest Lebedenko

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 کارپاتی خپی 630 7 7 0 0 2 0 2 0 0
2017/2018 کارپاتی خپی 749 10 7 3 1 18 1 3 0 0
گشتیی 1379 17 14 3 1 20 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 28/09/18 PRL کارپاتی 1 - 6 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 CUP Sumy 0 - 3 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL کارپاتی 0 - 1 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 PRL دینامۆ کیێڤ 0 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL کارپاتی 1 - 2 ئاڕسیناڵ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL Desna 2 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 PRL کارپاتی 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL کارپاتی 2 - 2 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL کارپاتی 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 PRL کارپاتی 0 - 2 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 PRL کارپاتی 3 - 0 Stal Kamianske بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 PRL زیرکا 1 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 PRL کارپاتی 1 - 2 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL Olimpik Donetsk 0 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PRL Stal Kamianske 0 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 PRL کارپاتی 2 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL کارپاتی 3 - 1 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

کارپاتی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
24
23
25
بەرگریکاران
تەمەن
25
33
23
18
20
26
24
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
28
30
22
22
25
21
هێرشبەران
تەمەن
22
19
20
23
20
21
17
24
ڕاهێنەر
تەمەن
53