پێناس

ناوی یەکەم
Alireza
پاشناو
Cheraghali
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-01-97
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Tehran
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
62 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Alireza Cheraghali

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 زوب ئاهان خپی 251 6 3 3 3 0 0 0 0 0
2018/2019 Machine Sazi خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 Machine Sazi خپی 174 10 0 10 0 0 0 0 0 0
گشتیی 425 16 3 13 3 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 08/04/19 ACL وەسڵ 1 - 3 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/04/19 PPR زوب ئاهان 0 - 0 Sepidrood Rasht زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 PPR سەنعات نەفت 1 - 2 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/03/19 PPR سێپەهام 1 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 PPR زوب ئاهان 2 - 0 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/03/19 ACL نەسر 2 - 3 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/03/19 PPR Padideh Khorasan 0 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/03/19 ACL زوب ئاهان 0 - 0 زەورا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/02/19 PPR زوب ئاهان 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/02/19 ACL غەڕافە 2 - 3 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 ACL زوب ئاهان E 1 - 0 E کوەیت زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 نەفت تەهران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 PPR Sepidrood Rasht 1 - 2 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 PPR Machine Sazi 0 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 PPR Machine Sazi 0 - 0 سێپەهام زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 PPR پەیکان 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 PPR فولاد 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
02/02/19 Machine Sazi Zob Ahan بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان