پێناس

ناوی یەکەم
Lorenzo
پاشناو
Schiaroli
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-05-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Lorenzo Schiaroli

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گوبیۆ SEC 825 14 9 5 3 20 1 2 1 0
2017/2018 گوبیۆ SEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 825 14 9 5 3 20 1 2 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/03/19 SEC Giana Erminio 4 - 0 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/03/19 SEC گوبیۆ 1 - 1 تێرنانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 SEC ڕیمینی 1 - 1 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SEC گوبیۆ 0 - 3 فێرالپیسالۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 SEC سودتیرۆل 4 - 0 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 SEC گوبیۆ 2 - 3 Imolese بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 SEC فانۆ 1 - 1 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 SEC گوبیۆ 0 - 0 تێرامۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 SEC ئالبینۆلێفی 1 - 2 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 SEC گوبیۆ 1 - 0 ڤیس پێزارۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 SEC ڕاڤێنا 0 - 2 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 SEC Virtus Verona 3 - 1 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEC گوبیۆ 0 - 0 سامبێندێتێزی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 SEC Pordenone 1 - 0 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 SEC گوبیۆ 2 - 0 ڤیچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 SEC تریێستینا 2 - 2 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 SEC گوبیۆ 0 - 0 مۆنزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEC ڕێناتی 1 - 0 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گوبیۆ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
22
بەرگریکاران
تەمەن
33
24
22
23
20
21
30
33
20
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
25
30
18
21
28
27
هێرشبەران
تەمەن
22
31
27
26
19
21
19
ڕاهێنەر
تەمەن
56