پێناس

ناوی یەکەم
Tom
پاشناو
Župan
وڵات
سلۆڤێنیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-11-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Tom Župan

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Kranj 2.S 1319 19 14 5 5 9 0 3 0 0
گشتیی 1319 19 14 5 5 9 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 26/05/18 2.S Kranj 0 - 5 Mura بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 2.S Tabor Sežana 3 - 3 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 2.S Kranj 1 - 2 Krka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 2.S Bravo 4 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.S Kranj 1 - 0 Dob بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 2.S Dekani 2 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.S Kranj 1 - 4 بردا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 2.S Nafta 9 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.S Brežice 1 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.S Kranj 0 - 1 Veržej بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 2.S Kranj 3 - 0 رادمۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 2.S Kranj 1 - 3 Rogaška بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.S Ilirija 2 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 2.S Fužinar 1 - 2 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.S NŠ Drava 2 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 2.S Mura 1 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 2.S Kranj 2 - 2 Tabor Sežana بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 2.S Krka 4 - 2 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Kranj پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
22
بەرگریکاران
تەمەن
26
21
19
20
26
20
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
19
27
21
24
23
22
24
26
18
21
23
24
هێرشبەران
تەمەن
22
ڕاهێنەر
تەمەن
45