پێناس

ناوی یەکەم
Nabili
پاشناو
Zoubdi Touaizi
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-02-01
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Nabili Zoubdi Touaizi

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 27/11/18 UYL Olympique Lyonnais U19 2 - 0 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL Manchester City U19 4 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Manchester City U23 3 - 0 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 FLT ترانمێر ڕۆڤەرز 0 - 1 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PL2 Everton U23 1 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PL2 Manchester City U23 1 - 4 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PL2 Brighton U23 5 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 FLT شرێوسبەری تاون P 1 - 1 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PL2 West Ham United U23 4 - 6 Manchester City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 PL2 Manchester City U23 6 - 5 Arsenal U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 ICC بایێرن میونیش 2 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 ICC مانچێستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 ICC مانچێستەر ستی 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 UUC بێلجیکا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Manchester City U19 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
16
18
بەرگریکاران
تەمەن
17
16
17
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
17
16
18
18
16
17
18
17
18
18
18
18
هێرشبەران
تەمەن
19
16
18
18
18
17
17
ڕاهێنەر
تەمەن
40