پێناس

ناوی یەکەم
Jason
پاشناو
Eyenga-Lokilo
وڵات
کۆماری دیمۆکراتی کۆنگۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی لە دایکبوون
Brussel
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
175 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Jason Eyenga-Lokilo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لۆریێنت LI2 19 2 0 2 0 4 0 0 0 0
2018/2019 لۆریێنت NA2 351 4 4 0 1 0 2 0 0 0
2017/2018 کریستاڵ پاڵاس خنئ 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 370 6 4 2 1 8 2 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 14/12/18 LI2 لۆریێنت 1 - 1 نیۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 LI2 ئۆکسێر 0 - 0 لۆریێنت زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 NT2 لۆریێنت 1 - 1 پی ئێس جی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 CDF سانت ماڵۆ 1 - 0 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 NT2 مانتیس 1 - 0 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 LI2 ئۆرلێنس 2 - 0 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 NT2 لۆریێنت 1 - 0 ڤیترێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 LI2 ڕێد ستار 0 - 3 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NT2 لۆریێنت 3 - 0 C' Chartres x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 2 سوانزی ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC کریستاڵ پاڵاس 2 - 1 ئیپسویچ تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 3 هەدەرفیڵد تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/19 Lorient Crystal Palace نەزانراو
29/08/18 Crystal Palace Lorient خواستن

خولە گرنگەکان

لۆریێنت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
16
22
25
بەرگریکاران
تەمەن
26
25
29
32
20
20
35
26
30
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
24
20
32
22
23
20
18
31
22
32
18
22
24
هێرشبەران
تەمەن
26
29
19
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
39