یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/01/19 EED Utrecht II 1 - 3 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 EED AZ II 1 - 2 ئێف سی ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 EED سپارتا ڕۆتێردام 5 - 0 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 EED AZ II 0 - 2 تێلستار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 ERE ئالکمار 0 - 2 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 EED ئێم ڤی ڤی 1 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 EED AZ II 1 - 2 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 EED AZ II 1 - 3 ئۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 EED ئێن ئی سی 3 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 EED AZ II 1 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 EED دۆردرێخت 1 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 EED AZ II 2 - 2 Utrecht II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 EED AZ II 2 - 2 هێلمۆند سپۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 EED دێن بۆش 3 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 KNB Alcides 0 - 6 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 EED والویجک 2 - 2 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 EED AZ II 3 - 2 گەو ئەهێد ئیگڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/09/18 EED AZ II 0 - 1 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 EED ڤۆلێندام 1 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 EED کامبور 2 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 EED AZ II 2 - 3 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL ئالکمار 2 - 1 کایرات بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL کایرات 2 - 0 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئالکمار 6 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EED AZ II 2 - 2 دی گرافشاپ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان