پێناس

ناوی یەکەم
Marouane
پاشناو
Afaker
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-05-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Marouane Afaker

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئێکسسێلسیۆر ما… TWD 1648 22 19 3 10 4 4 0 0 0
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 0 1 0 1 0 11 0 0 0 0
گشتیی 1648 23 19 4 10 15 4 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 2 - 0 دی ترێفێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 TWD VVSB 3 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 4 - 0 Koninklijke HFC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 0 - 2 ئێچ ئێچ سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 TWD ئیجسێلمیرڤۆجێڵس 2 - 2 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 1 - 1 ڕیجنسبورگس بۆیز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 TWD GVVV 0 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 3 - 0 کاتویجک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 TWD Vitesse II 1 - 3 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 5 - 2 لایندین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 3 - 1 Almere City II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 TWD Koninklijke HFC 1 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 5 - 1 VVSB بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 TWD دی ترێفێرس 1 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 0 - 1 Kozakken Boys بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 TWD ئامستێردامخ فوتبۆ… 4 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 1 - 2 سپاکێنبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 TWD کاتویجک 2 - 4 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئێکسسێلسیۆر ماسلویس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
25
بەرگریکاران
تەمەن
18
20
27
27
28
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
22
23
20
25
33
20
18
هێرشبەران
تەمەن
19
25
22
20
21
30
29
ڕاهێنەر
تەمەن
45