پێناس

ناوی یەکەم
Marouane
پاشناو
Afaker
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-05-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Marouane Afaker

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 0 1 0 1 0 10 0 0 0 0
گشتیی 0 1 0 1 0 10 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 18/04/18 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 2 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 1 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE فێینورد 5 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئێکسێلسیۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
22
28
19
35
بەرگریکاران
تەمەن
27
23
20
28
18
24
25
24
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
26
29
35
18
32
27
27
هێرشبەران
تەمەن
18
21
21
25
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
46