پێناس

ناوی یەکەم
Ludovit
پاشناو
Reis
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-06-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Haarlem
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Ludovit Reis

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گرۆنینگێن خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 گرۆنینگێن خپی 1003 16 11 5 4 12 1 3 1 0
گشتیی 1003 16 11 5 4 12 1 3 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE ئایندهۆڤن 0 - 0 گرۆنینگێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 2 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE ئالکمار 3 - 2 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 ERE ڤیتێسی 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE ویلیام II 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 2 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 ERE دێن هاگ 0 - 3 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 2 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE هێراکلێس 2 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ڕۆدا جەی سی 3 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 ERE گرۆنینگێن 0 - 1 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
گرژبوونی ماسولکەکان 04/02/18 10/03/18
Illness 21/08/17 09/09/17

خولە گرنگەکان

گرۆنینگێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
36
20
19
28
بەرگریکاران
تەمەن
21
19
24
20
26
22
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
25
22
20
18
19
30
هێرشبەران
تەمەن
20
21
22
21
19
24
23
28
ڕاهێنەر
تەمەن
36