پێناس

ناوی یەکەم
Gianluca
پاشناو
Busio
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-05-02
تەمەن
16
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Greensboro
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
65 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Gianluca Busio

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 سپۆرتین کانساس ستی خوئ 341 7 4 3 3 3 3 1 0 0
2019 Swope Park Rangers USC 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2018 سپۆرتین کانساس ستی خوئ 153 7 1 6 0 20 1 0 0 0
2018 Swope Park Rangers USC 662 10 9 1 8 1 0 0 0 0
2017 Swope Park Rangers USC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 1246 25 15 10 11 24 4 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 17/05/19 COU مەکسیکۆ ژێر ١٧ ساڵ E 2 - 1 E ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/05/19 COU ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 4 - 0 کەنەدا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 COU ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 3 - 0 پەنەمان ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/05/19 COU ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 8 - 0 گوادالوپێ ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/05/19 COU گواتیمالا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 3 ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 COU باربادۆس ژێر ١٧ ساڵ 1 - 6 ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/05/19 COU ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 3 - 2 کەنەدا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 MLS سپۆرتین کانساس ستی 4 - 4 نیو ئینگلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 MLS ئێرسکواکس 4 - 1 سپۆرتین کانساس ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/04/19 MLS سپۆرتین کانساس ستی 2 - 2 نیویۆرک رب. بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/04/19 CCL سپۆرتین کانساس ستی 2 - 5 مۆنتێرێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 MLS Cincinnati 1 - 1 سپۆرتین کانساس ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/04/19 CCL مۆنتێرێی 5 - 0 سپۆرتین کانساس ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 MLS سپۆرتین کانساس ستی 7 - 1 مۆنتێریال ئیمپاکت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 USL Swope Park Rangers 2 - 2 Pittsburgh Riverhounds بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/03/19 MLS کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 1 - 1 سپۆرتین کانساس ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/03/19 CCL سپۆرتین کانساس ستی 3 - 0 Independiente بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 MLS سپۆرتین کانساس ستی 2 - 0 فێلادێلفیا یونیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
CONCACAF U17 پلەی دووەم 1x 2019 USA
یانە ناوخۆییەکان
USL Championship پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان

سپۆرتین کانساس ستی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
33
23
بەرگریکاران
تەمەن
27
32
29
19
25
32
23
32
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
32
34
28
28
27
28
20
22
هێرشبەران
تەمەن
16
28
16
19
28
30
29
22
30
ڕاهێنەر
تەمەن
52