پێناس

ناوی یەکەم
Lennard
پاشناو
Maloney
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-10-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Lennard Maloney

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 یونیۆن بەرلین 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 یونیۆن بەرلین 2.B 77 1 1 0 1 7 0 0 0 0
گشتیی 77 1 1 0 1 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 1 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Wolfsburg U19 2 - 2 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Union Berlin U19 1 - 1 Niendorfer TSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 هێدینهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 19B Union Berlin U19 1 - 4 Dynamo Dresden U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.B سان پاولی 0 - 1 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 19B Holstein Kiel U19 3 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.B یونیۆن بەرلین 0 - 0 دویسبورگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.B یونیۆن بەرلین 2 - 2 یان ڕێجێنسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 19B Union Berlin U19 2 - 2 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 19B Hertha BSC U19 2 - 2 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 19B Eintracht Braunsch… 4 - 2 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 19B Osnabrück U19 2 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 2.B یونیۆن بەرلین 3 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 19B Union Berlin U19 5 - 2 Chemnitzer FC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 19B St. Pauli U19 0 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

یونیۆن بەرلین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
30
18
بەرگریکاران
تەمەن
22
27
24
18
31
20
31
30
32
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
22
27
22
32
23
24
29
19
23
26
هێرشبەران
تەمەن
21
27
25
27
ڕاهێنەر
تەمەن
52