پێناس

ناوی یەکەم
Andrea
پاشناو
Danzi
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-02-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی لە دایکبوون
Verona
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Andrea Danzi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هێلاس ڤێرۆنا خپد 738 13 8 5 4 14 1 6 0 0
2017/2018 هێلاس ڤێرۆنا خپی 392 5 4 1 0 6 0 1 0 0
گشتیی 1130 18 12 6 4 20 1 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 22/05/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 0 - 0 پێسکارا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/05/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا E 4 - 1 E پێروجیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 SEB سیتادێلا 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/05/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 2 - 3 لیڤۆرنۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 SEB پێسکارا 1 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/04/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 0 - 3 بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/04/19 SEB پالێرمۆ 1 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/04/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 2 - 2 برێشیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/03/19 SEB کرێمۆنێزی 1 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 1 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 SEB پێروجیا 1 - 2 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 SEB کاڕپی 1 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/01/19 SEB هێلاس ڤێرۆنا 2 - 2 نیوڤا کۆسێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/12/18 SEB فۆجیا کاڵچیۆ 2 - 2 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEB لیڤۆرنۆ 0 - 0 هێلاس ڤێرۆنا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 SEB هێلاس ڤێرۆنا 3 - 1 پێسکارا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEB بێنێڤێنتۆ 0 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 SEB هێلاس ڤێرۆنا 1 - 1 پالێرمۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان