پێناس

ناوی یەکەم
Julián Javier
پاشناو
Delmás Germán
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-04-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Zaragoza
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
61 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Julián Javier Delmás Germán

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕیاڵ زاراگۆزا خپد 1693 22 18 4 2 21 1 6 1 0
گشتیی 1693 22 18 4 2 21 1 6 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/06/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 2 نومانسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/06/18 SED نومانسیا 1 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/06/18 SED بارسێلۆنا II 0 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 3 - 2 ڕیاڵ ڤالادۆلاید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 SED کادیز 2 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 2 - 1 سپۆرتین گیخۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SED ڕایۆ ڤایۆکانۆ 2 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SED کولچوراڵی لیۆنێسا 0 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 1 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SED ئۆساسونا 1 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SED نومانسیا 1 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 2 - 1 ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 0 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 2 - 0 لوگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 SED ئالکۆرکۆن 1 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 0 کۆردۆبا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 SED گرانادا 2 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 0 تێنریفی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 15/05/18 21/05/18
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 01/04/18 08/04/18

خولە گرنگەکان