پێناس

ناوی یەکەم
Julián Javier
پاشناو
Delmás Germán
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-04-95
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Zaragoza
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
61 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Julián Javier Delmás Germán

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕیاڵ زاراگۆزا خپد 1269 16 14 2 2 8 1 4 0 0
گشتیی 1269 16 14 2 2 8 1 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/01/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 0 تێنریفی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 بارسێلۆنا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 SED ڕیاڵ ڤالادۆلاید 3 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 SED ئالباسێتی 0 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 2 کادیز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SED سپۆرتین گیخۆن 0 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/11/17 CDR ڤالێنسیا 4 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 0 ڕێوس دێپۆرتیو زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 SED ئاڵمێریا 3 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 3 - 2 ڕایۆ ڤایۆکانۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/11/17 SED هێسکوا 3 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 0 کولچوراڵی لیۆنێسا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 CDR ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 2 ڤالێنسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 SED سێڤییا II 2 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 ئۆساسونا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 SED Lorca 0 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 3 - 0 نومانسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/10/17 SED ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ 2 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان