پێناس

ناوی یەکەم
Julián Javier
پاشناو
Delmás Germán
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-04-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Zaragoza
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
61 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Julián Javier Delmás Germán

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڕیاڵ زاراگۆزا خپد 584 7 6 1 0 11 0 2 0 0
2017/2018 ڕیاڵ زاراگۆزا خپد 1693 22 18 4 2 21 1 6 1 0
گشتیی 2277 29 24 5 2 32 1 8 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 0 کۆردۆبا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 1 کادیز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SED ئالکۆرکۆن 2 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 2 - 2 مایۆرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/11/18 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 1 - 3 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 2 گرانادا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SED ئێلچێ 2 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 تێنریفی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/10/18 CDR ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 1 کادیز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 SED نومانسیا 1 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/10/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 ئۆساسونا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 SED ئالباسێتی 2 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 2 لوگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SED ئاڵمێریا 2 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 CDR ڕیاڵ زاراگۆزا 2 - 1 دێپۆرتیڤۆ لا کۆرونا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 SED ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ 0 - 4 ڕیاڵ زاراگۆزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 لاس پاڵماس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SED ڕێوس دێپۆرتیو 0 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 15/05/18 21/05/18
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 01/04/18 08/04/18

خولە گرنگەکان

ڕیاڵ زاراگۆزا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
33
25
بەرگریکاران
تەمەن
26
31
23
30
28
24
24
22
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
26
26
21
22
23
23
24
28
19
33
هێرشبەران
تەمەن
27
22
23
20
34
ڕاهێنەر
تەمەن
52