پێناس

ناوی یەکەم
Tao
پاشناو
Hongliang
وڵات
کۆماری گەلی چین
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-02-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری گەلی چین
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
176 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Tao Hongliang

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ستابیک خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2018 Stabæk II 2.D 178 6 1 5 2 9 0 0 0 0
2017 ستابیک خپی 6 1 0 1 0 3 0 1 0 0
گشتیی 184 7 1 6 2 12 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/06/18 2.D مۆس 3 - 1 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/06/18 2.D Stabæk II 0 - 3 ئاسکەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 2.D ئاڵتا 6 - 1 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/05/18 2.D Stabæk II 1 - 3 Grorud بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/05/18 2.D Stabæk II 1 - 0 بیاروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 2.D نیبێرگسوند 3 - 1 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 2.D Stabæk II 3 - 3 Elverum بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.D ڕاوفۆس 3 - 0 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.D Stabæk II 1 - 2 Fram بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 2.D Odd II 3 - 1 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ELI ڤایکین 2 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ELI ستابیک 1 - 1 سۆگندال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ELI ستابیک 0 - 2 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ستابیک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
18
25
18
بەرگریکاران
تەمەن
22
31
24
21
20
16
30
31
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
28
19
19
21
23
22
24
20
18
20
هێرشبەران
تەمەن
17
19
24
16
23
24
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43