پێناس

ناوی یەکەم
Mathieu
پاشناو
Goncalves
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-06-01
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Mathieu Goncalves

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 تۆلۆز خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018/2019 تولوز II NA3 615 7 7 0 1 0 0 2 0 0
2017/2018 تولوز II NA3 360 4 4 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 975 11 11 0 1 0 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 26/01/19 NT3 تولوز II 1 - 4 مۆنپیلیێ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 NT3 بلاگناک 2 - 1 تولوز II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 NT3 تولوز II 1 - 0 ئاڤێنیر فوت لۆزێری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 NT3 ئالێس 2 - 1 تولوز II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 NT3 تولوز II 1 - 1 فابرێگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 NT3 مۆنپیلیێ II 1 - 1 تولوز II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 NT3 تولوز II 0 - 0 بالما زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 NT3 تولوز II 2 - 0 ئالێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 NT3 کانێت 1 - 1 تولوز II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 NT3 تولوز II 2 - 1 فابرێگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 NT3 تولوز II 0 - 0 Nîmes II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
پێکانی پێ 17/12/18 04/01/19

خولە گرنگەکان

تۆلۆز پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
30
28
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
20
19
17
25
24
28
26
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
34
31
29
20
21
17
19
21
20
هێرشبەران
تەمەن
31
23
20
21
24
26
17
ڕاهێنەر
تەمەن
57