پێناس

ناوی یەکەم
Sasha
پاشناو
Diakiese
وڵات
نەمسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-06-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
نەمسا
شوێنی لە دایکبوون
Graz
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
167 سم
پێی یارییکردن
Both
Sasha Diakiese

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Schwechat REG 44 1 0 1 0 2 0 0 0 0
2017/2018 سێلیجینپۆرتن REG 59 4 0 4 1 13 0 0 0 0
گشتیی 103 5 0 5 1 15 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 17/08/18 REG Schwechat 0 - 5 Ebreichsdorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG Mannsdorf-Großenze… 1 - 0 Schwechat بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG Pipinsried 0 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 0 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 Eichstätt زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 5 - 0 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG نورنبێرگ II 1 - 2 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 0 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG بایرێوس 3 - 0 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 ١٨٦٠ میونیش زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Seligenporten Schwechat نەزانراو

خولە گرنگەکان

Schwechat پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
18
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
29
20
24
19
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
21
18
22
20
24
24
21
هێرشبەران
تەمەن
19
27
17
29
24
20
27
18
ڕاهێنەر
تەمەن
39