پێناس

ناوی یەکەم
Dylan
پاشناو
Ryan
وڵات
ئوسترالیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-06-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئوسترالیا
شوێنی لە دایکبوون
Wollongong
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
184 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Dylan Ryan

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ویلیام II خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 ویلیام II خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/12/18 ERU Utrecht U19 1 - 0 Willem II U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/10/18 AUC Saudi Arabia U19 3 - 1 Australia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 AUC Australia U19 1 - 1 Jordan U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/10/18 AUC Australia U19 2 - 1 Vietnam U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 AUC Korea Republic U19 1 - 1 Australia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 ERU Vitesse U19 2 - 1 Willem II U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 ERU Willem II U19 0 - 4 NAC Breda U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE برێدا 1 - 2 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 ERU NEC / TOP Oss U19 2 - 1 Willem II U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERU Willem II U19 1 - 6 PSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ویلیام II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
24
23
19
بەرگریکاران
تەمەن
19
22
29
25
20
27
19
31
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
29
21
25
19
24
26
28
22
20
هێرشبەران
تەمەن
22
25
24
19
26
ڕاهێنەر
تەمەن
64