پێناس

ناوی یەکەم
Seyed Mohammad
پاشناو
Khorramolhosseini
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-04-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Qazvin
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Seyed Mohammad Khorramolhosseini

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Machine Sazi خپی 954 13 11 2 5 0 1 3 0 0
2017/2018 Machine Sazi خپی 315 8 5 3 4 0 0 3 0 0
گشتیی 1269 21 16 5 9 0 1 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 07/12/18 PPR Padideh Khorasan 2 - 2 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PPR Machine Sazi 0 - 1 پێرسێپۆلیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 سێپەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/11/18 PPR سەیپا 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 ئیستیقلال زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 PPR Nassaji Mazandaran 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Naft Masjed Soleyman بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 PPR فولاد 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 PPR Machine Sazi 1 - 2 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 PPR پەیکان 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Sepidrood Rasht بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 PPR سەنعات نەفت 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 ئیستیقلال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/02/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 Siah Jamegan زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 PPR Machine Sazi 0 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 PPR Pars Jam Bushehr 0 - 2 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/11/17 PPR Machine Sazi 3 - 1 سەیپا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Machine Sazi پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
20
بەرگریکاران
تەمەن
25
33
23
24
31
25
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
31
21
27
18
26
24
21
23
26
22
21
35
22
34
هێرشبەران
تەمەن
22
24
29
21
36
21
35
31
ڕاهێنەر
تەمەن
54