پێناس

ناوی یەکەم
Benoît
پاشناو
Badiashile Mukinayi
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
26-03-01
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Benoît Badiashile Mukinayi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 مۆناکۆ خپی 1673 19 19 0 1 5 1 4 0 0
2018/2019 مۆناکۆ II NA2 810 9 9 0 0 0 0 1 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 270 3 3 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 2753 31 31 0 1 6 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 NT2 مۆناکۆ II 1 - 3 تۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 LI1 نیمێس 1 - 0 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 LI1 مۆناکۆ 2 - 3 سانت ئیتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/05/19 LI1 ڕێنێس 2 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 LI1 مۆناکۆ 0 - 0 ڕێیمس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 LI1 گوینگامپ 1 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 LI1 مۆناکۆ 0 - 1 کان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/03/19 UUC Israel U19 0 - 3 France U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 UUC France U19 3 - 2 Switzerland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/03/19 UUC France U19 0 - 0 Poland U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 LI1 مۆناکۆ 1 - 1 بۆردۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 LI1 ئانجەرس 2 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 LI1 مۆناکۆ 2 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 LI1 مۆنتپێلیێر 2 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 LI1 مۆناکۆ 2 - 1 تۆلۆز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 CDL گوینگامپ P 2 - 2 P مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 12/03/19 18/03/19

خولە گرنگەکان