پێناس

ناوی یەکەم
Erfan
پاشناو
Afraz
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-04-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Behbahan
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Erfan Afraz

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Machine Sazi خپی 25 5 0 5 0 0 1 1 0 0
2017/2018 Machine Sazi خپی 369 9 3 6 2 0 0 1 0 0
گشتیی 394 14 3 11 2 0 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/02/19 PPR Machine Sazi 1 - 0 سەنعات نەفت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PPR Padideh Khorasan 2 - 2 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 ئیستیقلال زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 PPR سێپەهام 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 PPR Machine Sazi 0 - 3 پەیکان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PPR ئیستیقلال 2 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 PPR Machine Sazi 2 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 PPR Machine Sazi 0 - 0 سێپەهام زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 PPR پەیکان 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 PPR نەفت تەهران 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Machine Sazi پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
26
20
بەرگریکاران
تەمەن
25
34
24
25
32
26
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
32
21
19
27
22
23
23
21
26
36
22
34
هێرشبەران
تەمەن
22
25
22
29
36
21
35
32
26
21
30
23
28
ڕاهێنەر
تەمەن
54