پێناس

ناوی یەکەم
Erfan
پاشناو
Afraz
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-04-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Behbahan
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Erfan Afraz

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Machine Sazi خپی 21 3 0 3 0 0 1 1 0 0
2017/2018 Machine Sazi خپی 369 9 3 6 2 0 0 1 0 0
گشتیی 390 12 3 9 2 0 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 05/11/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 ئیستیقلال زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 PPR سێپەهام 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 PPR Machine Sazi 0 - 3 پەیکان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PPR ئیستیقلال 2 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 PPR Machine Sazi 2 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 PPR Machine Sazi 0 - 0 سێپەهام زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 PPR پەیکان 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 PPR نەفت تەهران 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Machine Sazi پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
20
بەرگریکاران
تەمەن
25
33
23
24
31
25
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
31
21
27
18
26
24
21
23
26
22
21
35
22
34
هێرشبەران
تەمەن
22
24
29
21
36
21
35
31
ڕاهێنەر
تەمەن
53