پێناس

ناوی یەکەم
Giorgos
پاشناو
Nikas
وڵات
یۆنان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Giorgos Nikas

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لێڤادیاکۆس خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017/2018 لێڤادیاکۆس خپی 150 6 2 4 2 10 0 2 0 0
گشتیی 150 6 2 4 2 14 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 10/12/18 SUL پانیۆنیۆس 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SUL پاس گیانینا 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SUL پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ 2 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 CUP ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 SUL ئاریس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SUL پانیۆنیۆس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 1 ئاترۆمیتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SUL ئایک ئاسێنس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 ئاستێراس تریپۆلیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SUL Lamia 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 SUL لێڤادیاکۆس 2 - 1 لاریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 SUL پاس گیانینا 0 - 0 لێڤادیاکۆس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 2 پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SUL ئاپۆلۆن سمیرنیس 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/01/18 CUP پاس گیانینا 4 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 SUL پاوک 5 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 CUP لێڤادیاکۆس 1 - 0 پاس گیانینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لێڤادیاکۆس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
25
18
18
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
21
26
26
19
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
32
33
22
24
28
24
19
32
25
30
32
18
29
34
هێرشبەران
تەمەن
26
18
29
32
ڕاهێنەر
تەمەن
61