پێناس

ناوی یەکەم
Giorgos
پاشناو
Nikas
وڵات
یۆنان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Giorgos Nikas

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لێڤادیاکۆس خپی 360 4 4 0 0 6 0 3 0 0
2017/2018 لێڤادیاکۆس خپی 150 6 2 4 2 10 0 2 0 0
گشتیی 510 10 6 4 2 16 0 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/05/19 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 3 ئایک ئاسێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 SUL پاوک 5 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 2 پانیۆنیۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 SUL ئاستێراس تریپۆلیس 0 - 0 لێڤادیاکۆس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 2 پاس گیانینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SUL ئۆفی 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/12/18 CUP پاناچایکی 2 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 SUL پانیۆنیۆس 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SUL پاس گیانینا 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SUL پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ 2 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 CUP ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 SUL ئاریس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SUL پانیۆنیۆس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 1 ئاترۆمیتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SUL ئایک ئاسێنس 2 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 ئاستێراس تریپۆلیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SUL Lamia 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لێڤادیاکۆس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
29
26
19
18
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
33
21
27
19
31
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
33
23
32
24
29
25
19
33
26
30
32
19
35
هێرشبەران
تەمەن
26
19
30
32
ڕاهێنەر
تەمەن
56