پێناس

ناوی یەکەم
Lassana
پاشناو
N'Diaye
وڵات
مالیزیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-10-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
مالیزیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
82 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Lassana N'Diaye

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/02/19 ACO Mali U20 P 1 - 1 P Senegal U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/02/19 ACO نیجێریای ژێر ٢٠ ساڵ P 1 - 1 P Mali U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 ACO Mali U20 1 - 0 گانا - خوار ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 ACO Mali U20 1 - 0 Burkina Faso U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 ACO Senegal U20 2 - 0 Mali U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 FRI یابان 1 - 1 مالی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 WQA گابۆن 0 - 0 مالی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 UWC بڕازیل ژێر ١٧ ساڵ 2 - 0 Mali U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 UWC Mali U17 1 - 3 ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 UWC Mali U17 2 - 1 گانا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UWC Mali U17 5 - 1 Iraq U17 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 UWC Mali U17 3 - 1 نیوزلەندا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 UWC تورکیا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 3 Mali U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 UWC Paraguay U17 3 - 2 Mali U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 U17 ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 2 Mali U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان