پێناس

ناوی یەکەم
Mostafa
پاشناو
Salari
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-08-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Yazd
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
186 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Mostafa Salari

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Machine Sazi خپی 343 6 4 2 1 0 0 0 0 0
2017/2018 Machine Sazi خپی 560 8 6 2 1 0 0 0 0 0
گشتیی 903 14 10 4 2 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 15/02/19 PPR Sepidrood Rasht 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 PPR Esteghlal Khuzestan 0 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 PPR Nassaji Mazandaran 0 - 0 Machine Sazi زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Naft Masjed Soleyman بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 PPR سەنعات نەفت 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 PPR Machine Sazi 1 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 Padideh Khorasan زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 PPR Esteghlal Khuzestan 1 - 2 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 PPR سێپەهام 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/02/18 PPR Machine Sazi 0 - 0 Siah Jamegan زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/01/18 PPR پێرسێپۆلیس 1 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 PPR Machine Sazi 2 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 PPR پەیکان 1 - 0 Machine Sazi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Machine Sazi پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
26
20
بەرگریکاران
تەمەن
25
34
24
24
32
26
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
31
21
28
18
27
28
21
23
23
21
26
35
22
34
هێرشبەران
تەمەن
25
22
29
36
21
35
31
26
30
22
28
ڕاهێنەر
تەمەن
54