پێناس

ناوی یەکەم
Mostafa
پاشناو
Salari
وڵات
ئێران
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-08-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
شوێنی لە دایکبوون
Yazd
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
186 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Mostafa Salari

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Gostaresh Fool… خپی 180 2 2 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 Gostaresh Fool… خپی 560 8 6 2 1 0 0 0 0 0
گشتیی 740 10 8 2 1 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 03/08/18 PPR سەنعات نەفت 1 - 1 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 PPR Gostaresh Foolad T… 1 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 PPR Gostaresh Foolad T… 0 - 0 Padideh Khorasan زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 PPR Esteghlal Khuzestan 1 - 2 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 PPR سێپەهام 1 - 0 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/02/18 PPR Gostaresh Foolad T… 0 - 0 Siah Jamegan زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/01/18 PPR پێرسێپۆلیس 1 - 1 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 PPR Gostaresh Foolad T… 2 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 PPR پەیکان 1 - 0 Gostaresh Foolad T… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Gostaresh Foolad Tabriz پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
19
بەرگریکاران
تەمەن
33
23
24
31
25
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
31
21
26
24
21
26
22
20
35
21
34
هێرشبەران
تەمەن
22
24
29
21
36
34
31
ڕاهێنەر
تەمەن
62