پێناس

ناوی یەکەم
Lars
پاشناو
Kramer
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-07-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Zaandam
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
192 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Lars Kramer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گرۆنینگێن خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 گرۆنینگێن خپی 7 1 0 1 0 14 0 0 0 0
گشتیی 7 1 0 1 0 15 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/08/18 ERE ڤیتێسی 5 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئایندهۆڤن 0 - 0 گرۆنینگێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE هێرنێڤین 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 2 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE ئالکمار 3 - 2 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE توێنتی 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 1 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE فێینورد 3 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERU Ajax U19 6 - 0 Groningen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 2 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ڕۆدا جەی سی 3 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 ERE گرۆنینگێن 0 - 1 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گرۆنینگێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
36
20
28
بەرگریکاران
تەمەن
21
20
20
19
25
26
22
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
25
22
18
19
هێرشبەران
تەمەن
20
21
21
24
23
28
ڕاهێنەر
تەمەن
36