پێناس

ناوی یەکەم
Muhanad
پاشناو
Ali
وڵات
عێراق
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-07-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
عێراق
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
182 سم
Muhanad Ali

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شورتە خوع ? 0 ? ? ? ? 16 ? ? ?
2017/2018 شورتە خوع ? 0 ? ? ? ? 17 ? ? ?
گشتیی 0 0 0 0 0 0 33 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 25/04/19 IRL شورتە 4 - 0 نەوتی باکور x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/04/19 IRL تەڵەبە 0 - 2 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/04/19 IRL نەوت 0 - 1 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 IRL Naft Al-Wasat 0 - 1 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/03/19 IRL شورتە 2 - 0 نەوت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/02/19 IRL شورتە 3 - 1 Al Bahri x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/02/19 IRL بەغداد 1 - 2 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/01/19 IRL سەماوە 0 - 4 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 ASC قەتەر 1 - 0 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/01/19 ASC ئێران 0 - 0 عێراق زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 ASC یەمەن 0 - 3 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/01/19 ASC عێراق 3 - 2 ڤیێتنام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 IRL شورتە 5 - 1 نەفتی میسان x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 FRI عێراق 0 - 0 بۆلیڤیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 IRL کارەبا 0 - 2 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 IRL شورتە 3 - 0 Alsinaat Alkahrabaiya x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 IRL نەوتی باکور 1 - 3 شورتە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/10/18 FRI سعودیە 1 - 1 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان