پێناس

ناوی یەکەم
Arvin
پاشناو
Appiah
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-01-01
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Arvin Appiah

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 نۆتینگام فۆرێست خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 LEC بەرتۆن ئالبیۆن 3 - 2 نۆتینگام فۆرێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 LEC نۆتینگام فۆرێست 3 - 2 ستۆک ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 LEC نۆتینگام فۆرێست 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/05/18 UUC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ P 0 - 0 P هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 UUC Norway U17 0 - 2 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 UUC Switzerland U17 1 - 0 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 UUC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 ئیتاڵیا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 FYC Blackburn Rovers U18 5 - 1 Nottingham Forest U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FYC Nottingham Forest U18 P 1 - 1 P Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 FYC Swindon Town U18 1 - 3 Nottingham Forest U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان