پێناس

ناوی یەکەم
Cláudio
پاشناو
Rodrigues Gomes
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-08-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Rio de Janeiro
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
66 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Cláudio Rodrigues Gomes

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئاڤای CA1 900 10 10 0 0 3 1 2 0 0
2018 ئاڤای SEB 2610 29 29 0 0 0 3 6 0 0
گشتیی 3510 39 39 0 0 3 4 8 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/10/18 SEB گوارانی 1 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SEB ئاڤای 2 - 0 بوا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SEB ئاڤای 3 - 1 سامپایۆ کۆرییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 SEB کریسیوما 3 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 SEB پایساندو 2 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/09/18 SEB ئاڤای 1 - 0 سی ئاڕ بڕازیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SEB ئاڤای 0 - 1 فیگوێیرێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SEB São Bento 0 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 SEB ئاڤای 1 - 0 یوڤێنتودی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/08/18 SEB Brasil de Pelotas 1 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 SEB ئاڤای 1 - 0 ڤیلا نۆڤا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 SEB پۆنتی پریتا 2 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 SEB ئاڤای 0 - 0 سی ئێس ئەی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/07/18 SEB فۆرتالێزا 1 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 SEB ئاڤای 0 - 0 ئەتلەتیکۆ گۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 SEB لۆندرینا 1 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/07/18 SEB ئاڤای 0 - 1 گۆیاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/06/18 SEB Oeste 1 - 0 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئاڤای پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
37
27
20
36
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
34
24
19
29
35
28
26
26
21
20
21
28
20
25
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
21
23
25
19
20
37
22
18
21
32
19
25
18
25
29
هێرشبەران
تەمەن
34
30
29
21
21
25
25
28
21
26
ڕاهێنەر
تەمەن
70