پێناس

ناوی یەکەم
Edward
پاشناو
Opoku
وڵات
غانا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-08-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Millbrook
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
63 کگ
Edward Opoku

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 150 5 1 4 1 6 0 0 0 0
2018 Saint Louis USC 41 2 0 2 0 3 0 0 0 0
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 191 7 1 6 1 9 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 21/10/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 2 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 3 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS Atlanta United 3 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 0 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS نیویۆرک رب. 2 - 3 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC کۆڵۆمبۆس کریو P 2 - 2 P شیگاکۆ فایەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 USL Orange County SC 1 - 1 Saint Louis بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 USL LA Galaxy II 6 - 3 Saint Louis بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 USL Swope Park Rangers 1 - 1 Saint Louis بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 COM Tango 1 - 2 Nemeziz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/01/18 COM Predator 1 - 0 Tango بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 COM Team X 1 - 1 Tango بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/05/18 St. Louis Columbus نەزانراو
27/04/18 Columbus St. Louis خواستن

خولە گرنگەکان

کۆڵۆمبۆس کریو پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
25
23
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
24
23
28
28
20
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
35
22
31
24
34
30
21
30
22
21
25
هێرشبەران
تەمەن
30
26
27
ڕاهێنەر
تەمەن
41