پێناس

ناوی یەکەم
Edward
پاشناو
Opoku
وڵات
غانا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-08-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Millbrook
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
63 کگ
Edward Opoku

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 Birmingham Legion USC 266 9 2 7 2 7 0 1 0 0
2019 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 150 5 1 4 1 6 0 0 0 0
2018 Saint Louis USC 41 2 0 2 0 3 0 0 0 0
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 457 16 3 13 3 16 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 23/05/19 USL Birmingham Legion 0 - 1 Nashville بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/05/19 USL North Carolina 0 - 0 Birmingham Legion زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/05/19 UOC Birmingham Legion 4 - 1 West Chester United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 USL Birmingham Legion 0 - 3 Louisville City بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 USL Memphis 901 2 - 2 Birmingham Legion بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/05/19 USL New York RB II 5 - 0 Birmingham Legion بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 USL Birmingham Legion 1 - 0 Loudoun United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 USL Birmingham Legion 0 - 0 Swope Park Rangers زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 USL Saint Louis 2 - 3 Birmingham Legion بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 USL Louisville City 2 - 3 Birmingham Legion بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 2 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 3 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS Atlanta United 3 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 0 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS نیویۆرک رب. 2 - 3 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC کۆڵۆمبۆس کریو P 2 - 2 P شیگاکۆ فایەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Carolina Challenge Cup پاڵەوان 1x 2019

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/05/18 St. Louis Columbus نەزانراو
27/04/18 Columbus St. Louis خواستن

خولە گرنگەکان

Birmingham Legion پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
28
32
بەرگریکاران
تەمەن
31
24
26
24
24
23
24
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
23
26
23
22
36
26
22
26
هێرشبەران
تەمەن
28
25
22
21
24
ڕاهێنەر
تەمەن
53