پێناس

ناوی یەکەم
Can Hayri
پاشناو
Özkan
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-12-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
182 سم
کێش
70 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Can Hayri Özkan

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2.B 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2017/2018 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2.B 56 2 1 1 1 13 0 0 0 0
گشتیی 56 2 1 1 1 15 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 2.B پادێربۆرن 2 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 0 ساندهاوسێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B سان پاولی 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 3 - 2 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 ئێرزگێبریج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.B ئینگۆلستادت 2 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 4 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 3 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 2.B دویسبورگ 2 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 2.B بۆخوم 0 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 0 گرێوسەر فورس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان