پێناس

ناوی یەکەم
Joilson
پاشناو
Evangelista dos Santos Júnior
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-08-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Salvador
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Joilson Evangelista dos Santos Júnior

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 ئەی بی سی POT 383 6 4 2 2 3 0 1 0 0
2019 ئەی بی سی CDN 259 3 3 0 1 1 0 2 0 0
2019 باهیا CDN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 باهیا CDN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 باهیا خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2018 Santa Rita SED 126 2 2 0 2 0 0 1 0 0
2018 سی ئێس ئەی ALA 34 2 0 2 0 2 0 0 0 0
2018 سی ئێس ئەی CDN 82 2 1 1 1 1 0 1 0 0
2018 سی ئێس ئەی SEB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 884 15 10 5 6 8 0 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/02/19 CDN ئەی بی سی 0 - 0 سی ئاڕ بڕازیل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/02/19 CDB Galvez 0 - 1 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 POT ئەی بی سی 0 - 0 Força e Luz زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/02/19 POT پۆتیگوار مۆسۆرۆ 3 - 2 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 CDN سانتا کروز 1 - 0 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/01/19 POT ئەی بی سی 1 - 0 Santa Cruz de Natal RN بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 CDN Altos 1 - 1 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 POT ئاسو 2 - 3 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 POT ئەی بی سی 3 - 0 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/01/19 CDN ئەی بی سی 2 - 1 سێرگیپ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 POT Palmeira 2 - 1 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/01/19 POT ئەی بی سی 1 - 0 Globo بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 SEA فلومێنێنزی 1 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SED ترێزی 4 - 0 Santa Rita بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SED Santa Rita 2 - 4 ئیتابایانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CDN سامپایۆ کۆرییا 0 - 0 سی ئێس ئەی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ALA سی ئێس ئەی 2 - 1 ئاراپیراکوێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 CDN سیارا 1 - 0 سی ئێس ئەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Alagoano پاڵەوان 1x 2018
Copa do Nordeste پلەی دووەم 1x 2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
15/04/18 CSA Santa Rita نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئەی بی سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
29
33
21
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
24
31
22
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
35
18
17
21
24
21
18
27
21
21
17
20
29
هێرشبەران
تەمەن
24
17
24
21
29
21
22
19
24
ڕاهێنەر
تەمەن
39