پێناس

ناوی یەکەم
Raf
پاشناو
Mertens
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-01-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Raf Mertens

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڕۆدا جەی سی EED 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
2017/2018 ڕۆدا جەی سی خپی 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 14/09/18 EED والویجک 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 EED ڕۆدا جەی سی 2 - 3 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 EED توێنتی 3 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 EED ئالێمر ستی 1 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 EED ڕۆدا جەی سی 2 - 1 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE برێدا 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ئالکمار 2 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/02/18 KNB ویلیام II P 2 - 2 P ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڕۆدا جەی سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
33
18
بەرگریکاران
تەمەن
26
20
20
20
25
24
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
26
22
20
25
18
18
20
هێرشبەران
تەمەن
23
24
20
21
24
25
ڕاهێنەر
تەمەن
49